Rozszerzenia domen .tarnobrzeg.pl, .tychy.pl oraz .warmia.pl

Rozszerzenia domen .ostroleka.pl, .pila.pl oraz .przeworsk.pl
4 listopada 2018

Rozszerzenia domen .tarnobrzeg.pl, .tychy.pl oraz .warmia.pl

Domena .tarnobrzeg.pl

Tarnobrzeg to miasto, zlokalizowane w województwie podkarpackim. Domena .tarnobrzeg.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .tarnobrzeg.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Możesz zrobić to na cal.pl/transfer-domen. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: archiwum.tarnobrzeg.pl, innowacyjny.tarnobrzeg.pl, pks.tarnobrzeg.pl, tdk.tarnobrzeg.pl, sp3.tarnobrzeg.pl, tvl.tarnobrzeg.pl, zsp1.tarnobrzeg.pl, pwsz.tarnobrzeg.pl, mbp.tarnobrzeg.pl, lo.tarnobrzeg.pl oraz mpk.tarnobrzeg.pl.

Domena .tychy.pl

Tychy to miasto, zlokalizowane w województwie śląskim. Według danych z czerwca 2016 roku, miasto to miało ponad 128 tysięcy mieszkańców. Domena .tychy.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: teatrmaly.tychy.pl, azt.tychy.pl, wodnypark.tychy.pl, rpwik.tychy.pl, mbp.tychy.pl, zs2.tychy.pl, kultura.tychy.pl, muzeum.tychy.pl, pec.tychy.pl, srodmiescie.tychy.pl, zlobek.tychy.pl, przedszkole21.tychy.pl oraz mops.tychy.pl.

Rejestracji domeny możesz dokonać na cal.pl/panel-domen

Domena .warmia.pl

Województwo warmińsko-mazurskie – jest to jednostka podziału administracyjnego Polski, jedno z 16 województw. Położone jest ono w północno-wschodniej części kraju. Siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa jest miasto Olsztyn. Domena .warmia.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .warmia.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: kamsoft.warmia.pl, orzechowo.warmia.pl, invest.warmia.pl, podjelonkiem.warmia.pl oraz podhalan.warmia.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok