Rozszerzenia domen .stalowa-wola.pl, .suwalki.pl oraz .swinoujscie.pl.

Rozszerzenia domen .nowaruda.pl, .olecko.pl oraz .opoczno.pl
1 listopada 2018
Rozszerzenia domen .rawa-maz.pl, .sanok.pl oraz .slask.pl
2 listopada 2018

Rozszerzenia domen .stalowa-wola.pl, .suwalki.pl oraz .swinoujscie.pl.

Domena .stalowa-wola.pl

Stalowa Wola to miasto, które jest zlokalizowane w województwie podkarpackim, położone w Kotlinie Sandomierskiej. Przez miasto przepływa rzeka San. Domena .stalowa-wola.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .stalowa-wola.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gondola.stalowa-wola.pl, verona.stalowa-wola.pl, yachtklub.stalowa-wola.pl, sp1.stalowa-wola.pl oraz kompas.stalowa-wola.pl.

Rejestracji domeny dokonasz na www.cal.pl/domeny-idn

Domena .suwalki.pl

Suwałki to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Domena .suwalki.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .suwalki.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.suwalki.pl, gmina.suwalki.pl, osir.suwalki.pl, ares.suwalki.pl, muzeum.suwalki.pl, pwsz.suwalki.pl, 1lo.suwalki.pl, zs8.suwalki.pl, zs8.suwalki.pl, pbn.suwalki.pl, mistrzostwa.suwalki.pl oraz pwik.suwalki.pl.

Domena .swinoujscie.pl

Świnoujście to miasto, które jest zlokalizowane w północno-zachodnim krańcu Polski. Jest to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w kraju. Domena .swinoujscie.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .swinoujscie.pl jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: ka.swinoujscie.pl, tu.swinoujscie.pl, apartamenty.swinoujscie.pl, blanka.swinoujscie.pl, mksflota.swinoujscie.pl, mdk.swinoujscie.pl, atut.swinoujscie.pl, cech.swinoujscie.pl, przedszkole3.swinoujscie.pl, polferries.swinoujscie.pl oraz wosp.swinoujscie.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok