Rozszerzenia domen .rawa-maz.pl, .sanok.pl oraz .slask.pl

Rozszerzenia domen .stalowa-wola.pl, .suwalki.pl oraz .swinoujscie.pl.
1 listopada 2018
Rozszerzenia domen .ostroleka.pl, .pila.pl oraz .przeworsk.pl
4 listopada 2018

Rozszerzenia domen .rawa-maz.pl, .sanok.pl oraz .slask.pl

Domena .rawa-maz.pl

Rawa Mazowiecka to miasto, znajdujące się w województwie łódzkim, położone nad Rawką i jej dopływem Rylką. Miasto to było stolicą Ziemi Rawskiej. Domena .rawa-maz.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .rawa-maz.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Możesz dokonać rejestracji na www.cal.pl. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: parafia.rawa-maz.pl, zspbr.rawa-maz.pl, chrystuskrol.rawa-maz.pl oraz parafia.rawa-maz.pl.

Domena .sanok.pl

Sanok to miasto powiatowe w województwie podkarpackim. Jest umiejscowione w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej. Wchodzi w skład powiatu sanockiego. Domena .sanok.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sp3.sanok.pl, muzeum.sanok.pl, instalbud.sanok.pl, skansen.sanok.pl, sp8.sanok.pl, zs3.sanok.pl, biblioteka.sanok.pl, sp2.sanok.pl, bajka.sanok.pl, kmicic.sanok.pl oraz sanitas.sanok.pl.

Tą domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl/domeny

Domena .slask.pl

Województwo śląskie to – jednostka samorządu terytorialnego i jednostka podziału administracyjnego Polski. Leży na obszarze Niziny Śląskiej, Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Beskidów Zachodnich. Domena .slask.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .slask.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sitspoz.slask.pl, grafit.slask.pl, festyn.slask.pl, oswiata.slask.pl, uksognisko.slask.pl, radcy.slask.pl, meritum.slask.pl, alergologia.slask.pl, dywany.slask.pl, imielin.slask.pl, nowydom.slask.pl, skok.slask.pl, pttk-pszczyna.slask.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok