Rozszerzenia domen .nowaruda.pl, .olecko.pl oraz .opoczno.pl

Rozszerzenia domen .stalowa-wola.pl, .suwalki.pl oraz .swinoujscie.pl.
1 listopada 2018

Rozszerzenia domen .nowaruda.pl, .olecko.pl oraz .opoczno.pl

Domena .nowaruda.pl

Nowa Ruda to miasto w województwie dolnośląskim, nad Włodzicą. Miasto to schodzi w skład aglomeracji wałbrzyskiej. Domena .nowaruda.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .nowaruda.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl/domeny-idn. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.nowaruda.pl, gmina.nowaruda.pl, nst.nowaruda.pl, mok.nowaruda.pl, liceum.nowaruda.pl, uks.nowaruda.pl, parafia.nowaruda.pl, ckg.nowaruda.pl, sokol.nowaruda.pl, dps.nowaruda.pl oraz sm.nowaruda.pl.

Domena .olecko.pl

Olecko to miasto, zlokalizowane w północno-wschodniej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, nad rzeką Legą i Jeziorem Oleckim Wielkim. Domena .olecko.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny.olecko.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.olecko.pl, powiat.olecko.pl, mosir.olecko.pl, orbita.olecko.pl, astra.olecko.pl, elka.olecko.pl, straz.olecko.pl, adwokatura.olecko.pl, znaczek.olecko.pl, sm.olecko.pl oraz smyk.olecko.pl.

Domenę możesz zarejestrować na cal.pl/domeny-internetowe-opcje

Domena .opoczno.pl

Opoczno to miasto w województwie łódzkim. Jest położone nad rzeką Wąglanką. Stare Opoczno oraz Nowe Opoczno były miastami królewskimi Korony Królestwa Polskiego. Domena .opoczno.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .opoczno.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.opoczno.pl, agra.opoczno.pl, savana.opoczno.pl, sp1.opoczno.pl, zss3.opoczno.pl , ops.opoczno.pl, lokus.opoczno.pl, at.opoczno.pl, drukarnia.opoczno.pl , maja.opoczno.pl oraz sensor.opoczno.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok